Dobrodružná rodinná dovolenka

Aj vy radi cestujete a spoznávate nové miesta, ale už menej radi sa nesutále balíte?

Aj my! Ležanie na pláži nás moc nebaví a presne preto sme si zamilovali  dovolenku v karavane.

 

Raz karavan nabalíte rovno pred domom a následne sa môžte vydať kamkoľvek, ale ste už zabývaní, deti aj psy majú svoje bezpečné prostredie.
 

Naviac pri prívese máte stále k dispozícií auto, takže môžte spoznávať okolie, môžte ísť nakúpiť, jednoducho ste plne mobilní.

Páči sa vám táto predstava a radi by ste od nás dostávali inšpirácie na to kam vyraziť? 

 

Nechajte nám vašu emailovú adresu a tak raz za mesiac vám pošleme nápady na cesty

Tu si môžete karavan rezervovať

Máte nejaké dodatočné otázky?

Píšte na dosveta@karavanlacno.sk

volajte na +421 949 14 13 16

alebo napíšte SMS či na Whats up.

Cenník

 • Prenájom karavanového prívesu na 1 deň
  55eur
 • Zľava
  10% pri prenájme 7 a viac dní
 • Kaucia 500 € sa platí priamo na mieste prevzatia prívesu: Lesna 86, Stupava
  500 eur
 • Prenájom padleboardu na deň
  15 eur

Predstavte si, že máte takýto výhľad z okna

Pobyt pri mori s karavanovým prívesom, si ozaj užijete. Máme klímu, takže si ho môžete aj vychladiť. A pri troške šťastia získate takéto prémiové miesto s výhľadom na more ako my na Premanture v Chorvátsku, kde sme strávli 25 dní. 

Alebo zastanete hneď pri vleku a užijete si lyžovačku každý deň v inom stredisku.

Aj ja som mala zo začiatku obavy, aké to bude tráviť zimu v karavane, ale potvrdzujem, že karavan sa dá vyhriať na komfortnú teplotu, aj tak, že budete spať v krátkych rukávoch. Vykurovanie je zabezpečené plynovými kachľami a teplý vzduch je rozháňaný do celého kravanu. Táto fotka je zo Ski Amadé a stojíme v kempe Campingplatz Glonerbauer v Altenmarkte, kde sme strávili 40 dní počas zimnej sezóny.

Ak sa pýtate, ako a kde vysušíte v zime všetky veci, tak takto.

V našom karavane máme túto skvelú skriňu, ktorá je hneď nad zdrojom tepla pre celý karavan a tak je v nej vždy keď sa kúri nádherne teplúčko.  Hneď vedľa je aj kúpeľka, takže keď treba je možné sušiť veci aj tam. Najdlhšie sme boli v karavane dva týždne vkuse aj v zime a všetky veci sa mi vždy vysušili bezproblémov do druhého dňa, či mokré od snehodažďa či spotené a to môj syn lyžovanie trénoval závodne. 

Karavanový príves ťahám za sebou aj ako sama žena

Väčšinu času jazdíme aj tak po diaľniciach a tam je to pohoda. V meste si treba trošku nadchádzať v zákrutách, ale inak tiež pohoda a v kempe keď potrebujem trošku pomôcť na niekoho sa usmejem, kemperi sú super komunita a vždy mi rád niekto pomohol. Príves sa dá aj odpojiť a zdatnejší chlap a dvaja ním v pohode ručne  pohnú celým prívesom a zatlačia ho na miesto.

Náš príves je ideálny pre dvoch dospelých a jedno až dve deti

Dve postele sú úplne plnohodnotné (86cm x 198cm + 86cm x 212cm) a dobre sa na nich vyspíte, dajú sa spojiť stredným roštom a vytvoriť tak letisko o šírke 180cm, kde sa vyspíte aj s bábätkom. Väčšie deti ale aj dospelí, môžu spávať na druhej strane, kde je posteľ so rozmermi 140 x 199 cm.

Pribalíme aj všetko čo potrebujete

Ku karavanu vám pribalíme všetky základné potrebné náležitosti, kempingový set - stôl a 4 stoličky, vonkajší koberec pred karavan, predlžovačku, krhlu, plnú plynovú bombu na varenie a prípadne aj chladničku či kúrenie, minigril.

WEINSBERG CARAONE 480 EU 

Základná výbava
PODVOZOK
podvozok KNOTT, náprava uložená na vlečných ramenách vrátane hydraulických tlmičov pruženia, nájazdová brzda s cúvacou automatikou, ručná brzda s posilňovačom, stabilizačné podpery vpredu a vzadu
NADSTAVBA
GFK strecha so zvýšenou odolnosťou proti krupobitiu -bočné steny z profilovaného plechu, predná a zadná časťz hladkého plechu, jeden spoločný kľúč pre vstupné dvere a servisné dvierka, dvojité a polohovateľné bočné okná, dvere karosérie: WEINSBERG TREND, 1 dielne, bez okna , bočné okná stredne tónované, skrinka na plynové fľaše v prednej časti (2x 11 kg) s oceľovou podlahou, tretie brzdové svetlo, hrúbka bočných stien a strechy 33 mm, hrúbka podlahy 40mm
OBYTNÝ PRIESTOR
dekor nábytku: „Tiberino“ a„PiquetBeige“, odolná PVCpodlaha, odvetrávané odkladacie skrinky, stropné osvetlenie v kuchyn.čast ,matrace EvoPore HRC, deliaci záves pri pevnom lôžku
ELEKTROINŠTALÁCIA
13-pólová elektro zásuvka pre ťažné vozidlo, vnútorné osvetlenie kompletne na 12 V, CEE vonkajšia zásuvka pre pripojenie 230 V s automatickým ističom a prúdovým chráničom, vnútorné zásuvky na 230 V, zdroj 350 VA, svietidlá pri poschodových posteliach
PLYN,VODA, KÚRENIE
plynové kúrenie Truma S 3004 s piezoelektrickým zapaľovaním, vstavaná nádrž na čistú vodu 15 litrov, ponorné čerpadlo pre čistú vodu 12 V, centrálny odvod odpadovej vody z kuchyne a kúpeľne s jedným zabudovaným vývodom v podlahe
KUCHYŇA
trojhoráková varná doska s nerezovým drezom a skleneným krytom, chladnička Dometic 106l (na 12 V, 230 V, plyn )
KÚPEĽŇA
kazetové WC Dometic, rohové umývadlo so zrkadlom, drevená skrinka s poličkami, sprchovací kút

Máte záujem?

Píšte na dosveta@karavanlacno.sk

volajte na +421 949 14 13 16

alebo napíšte SMS či na Whats up.