Liečenie neplodnosti inšpirované Dr. Albertom Villoldom

liečenie neplodnosti

Už oddávna som bola zástankyňou liečenia viacerými technikami. Aj k svojmu tehotenstvu som sa dostala vďaka bylinkám, masážam, craniosakrálnej terapii, šamanským cestám, kaučingu a bohviečomu so mnou tá zázračná teta na energetickej úrovni robila. A preto, keď ku mne prišiel kurz Dr. Alberta Villolda neskutočne ma nadchol. A tak som sa započúvala a vytvorila som pre vás tri obrázky, ktoré vám na prvý pohľad (dúfajme, že sa mi to podarilo 🙂 prezradia. Ako sa dá komplexnejšie pozrieť na proces liečenia a cesty za bábätkom.

Je dôležité liečiť viaceré úrovne naraz, každú jej jazykom

Rovnako sa dotkol aj rozdielu medzi východnou a západnou medicínou a to by ste neverili, že aj tu sme opäť dospeli k mužskému a ženskému princípu, čo mňa osobne veľmi potešilo 🙂 A dôležité je povedať, že obe medicíny majú na tomto svete svoje miesto.

Keď si zlomíme nohu, tak skutočne chceme ísť na pohotovosť, kde nám ju napravia, zoperujú, dajú do sádry a nie do pralesa za šamanom.

Ale potom chceme zájsť k šamanovi, aby sme pochopili prečo sa nám to stalo, aby sme to vyliečili a nemuseli si nohu lámať zas a znovu.

Krásna spolupráca mužského a ženského princípu 💞💞💞

V tomto poslednom obrázku som zaradila rôzne techniky, prípravky, námety mojich videí o ktoré sa s Vami pravidelne delím, aby ste videli ako to celé dáva taký ucelený zmysel.

Takže ak chcete liečiť telo je tu Lady Sclareol, zelený jačmeň a chlorela či návod na čajík k plodnosti.

O tom ako pracujem s pocitmi sa často delím vo svojich videách, tu je rozhodnutie stať sa mamou, spôsob ako pracovať so strachom či prestať bojovať.

Vizualizácia je veľmi mocná a ja milujem visionboardy vytvorte si jeden na pintereste. Môj visionboard, ktorý predstavuje a dopĺňa mi lásku môjho otca vyzerá takto.

A nakoniec o jeden mocný rituál som sa s vami podelila tu a nemusíte čakať do ďalšieho roku. V každý deň je možné ho vykonať, silnejší bude v deň splnu.

No a samozrejme ak sa chcete dozvdieť viac od samotného Alberta Villodla, to je link na jeho kurz v češtine.

Denisa Volekova
Mentorka úspešných žien na ceste za bábätkom. Sprevádza ženy na ceste nastavenia si psychiky, upratania si života, uvoľňenia tela a naštartovania hormonálneho sytému. Sama si prešla náročnou, ale úspešnou cestou za otehotnením.