Tip pre plodnosť #1 Rozhodnutie

Najvyšším zákonom v živote je zákon slobodnej vôle. Takže každý a každá sme si strojcom svojho života. A život má tendenciu nám plniť všetky naše želania, ktoré si dovolíme si nechať splniť.

Preto najdôležitejšie je naše vlastné nastavenie. Rozhodnutie, že ja som plodná žena. Ja som tehotná žena. Alebo minimálne ja som na ceste, za plodnosťou. Raz a navždy škrtite zo svojho slovníka slovo „neplodnosť“. Človek, ktorý chodí s prerušenou miechou hovoril, že jedna jediná návšteva jeho príbuzných, ktorý mu rozprávali ako ho budú po záhrade voziť v koliečkovom kresle zmarila 3 mesiace jeho meditácie a vizualizácie. Ale dokázal to. Dnes chodí a má prerušenú miechu. Až tak je mocné je naše telo. Preto prosím vložte do svojho slovníka Ja som plodná žena. Ja idem za plodnosťou. Ja som na ceste stať sa mamičkou. Ja som na ceste za šťastným materstvom.

Urobte si z toho svoju mantru. Ja mám takúto vetu dokonca ako svoje heslo v počítači a tak ho každý deň aspoň raz napíšem 🙂 Povedzte si to ráno pred zrkadlom. Keď sa Vás niekto opýta, kedy budete mať dieťatko povedzte, že ste na ceste za bábätkom a veríte, že čoskoro sa stanete šťastnou maminou. Urobte si foto montáž, kde vložíte nejakej peknej mamine s bruchom svoju tvár. Predstavujte si ako Vám rastie bruško. Ďakujte každé ráno, že robíte ďalši krôčik na ceste za svojím materstvom.

Tu je krátke videjko odo mňa na túto tému 🙂

Tu je jeden skvelý proces pre hlavu ako dospieť k rozhodnutiu. Nakoľko nové rozhodnutie sme ochotné urobiť vtedy, keď sa s tým novým stavom spája viac radosti a so starým sa spája viac bolesti. Tak poďme si to prejsť spoločne.

Čo keď existuje nejaká bolesť, ktorú spájate s materstvom? 

Aké pohodlie a dobrý pocit Vám prináša to, že ešte stále nemáte deti?

Čo príde ak sa nerozhodnete mať deti? 

Ako sa budete cítiť?

Ak sa však hneď teraz z celého srdca rozhodnete, že ste pripravená mať deti. Že sa približujete k tehotenstvu! Čo všetko Vám to prinesie?

Denisa Volekova
Mentorka úspešných žien na ceste za bábätkom. Sprevádza ženy na ceste nastavenia si psychiky, upratania si života, uvoľňenia tela a naštartovania hormonálneho sytému. Sama si prešla náročnou, ale úspešnou cestou za otehotnením.